کارت – ورق اردبیل اردبیل استانی سرمایه گذار

کارت – ورق: اردبیل اردبیل استانی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درخشش رونالدو برابر ایران، امیدواری بزرگ پرتغالی‌ها

پرتغالی‌ها شاید در ظاهر بخواهند وابستگی شدید به رونالدو را انکار کنند، ولی واقعا نتیجه های این تیم بستگی زیادی به خوب یا بد بازی کردن رونالدو دارد. 

درخشش رونالدو برابر ایران، امیدواری بزرگ پرتغالی‌ها

درخشش رونالدو برابر ایران، امیدواری بزرگ پرتغالی ها

عبارات مهم : ایران

پرتغالی ها شاید در ظاهر بخواهند وابستگی شدید به رونالدو را انکار کنند، ولی واقعا نتیجه های این تیم بستگی زیادی به خوب یا بد بازی کردن رونالدو دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی پرتغال یکی از حریفان تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی را روز دوشنبه برابر شاگردان کی روش انجام می دهد و امیدوار است با برتری برابر این تیم راهی مرحله حدفی جام جهانی شود. حال سایت رویترز گزارشی را از تیم ملی پرتغال منتشر نموده و در آن اعلام کرده است شاگردان سانتوس در این دو بازی خود چهار گل به وسیله رونالدو به ثمر رسانده است و طبق اخبار رسیده این فوق ستاره آمادگی مورد نیاز جهت جدال با کشور عزیزمان ایران را دارد. قهرمان اروپا جهت اینکه به عنوان صدرنشین افزایش به مرحله بعد را تجربه کند به تفاضل گل نیاز دارد و امیدوار است رونالدو درخشش خود را در این بازی هم ادامه دهد.

فرناندو سانتوس تا به اینجا در 26 مسابقه هدایت پرتغال را بر عهده داشته که حاصل آن 20 برد، 4 تساوی و 2 باخت بوده هست. پرتغالی ها 10 برد از 20 برد خود را با نتیجه شکننده 1-0 پشت سر گذاشته اند که همگی این پیروزی ها برابر حریفان ضعیف تر از خودشان بوده است و می توان گفت در این میان برد برابر مراکش بااهمیت ترین پیروزی آن ها به حساب می آید.

درخشش رونالدو برابر ایران، امیدواری بزرگ پرتغالی‌ها

واژه های کلیدی: ایران | پرتغال | پرتغال | رونالدو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog